Biuro Nieruchomości ABREN

Historia Biura Nieruchomości ABREN

Gdy w 2007 roku, Andrzej Bączkowski z pochodzenia Grudziądzanin, właściciel biura nieruchomości ABREN, kończył studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zarządzania nieruchomościami na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, miał pewną wizję i marzenie.

Chciał stworzyć biuro nieruchomości, którego celem miało być służenie i pomoc ludziom w zakupie wymarzonej nieruchomości, pomoc i doradztwo w sprzedaży mieszkania, domu, działki lub wynajmie nieruchomości.

Chciał, aby jego klienci byli jego partnerami w biznesie, aby jasno i otwarcie komunikowali swoje potrzeby, plany związane z kupnem, sprzedażą domu, mieszkania, by traktowali go jak swojego doradcę, powiernika w sprawach nieruchomości.

Chciał pracować na zdrowych, uczciwych zasadach w oparciu o wiedzę, doświadczenie i najlepsze wzory biznesowe z innych krajów. Wiedział, że nie będzie to łatwe.

Polska jest specyficznym krajem. Ludzie chcą w krótkim czasie osiągnąć to wszystko, co inne, bogatsze społeczeństwa wypracowywały dziesiątki lat, przez wiele pokoleń. Andrzej Bączkowski wiedział, że ta chęć szybkiego bogacenia się powoduje wiele wypaczeń w naturze ludzkiej, stwarza, że człowiek często zachowuje się wbrew logice, zdrowemu rozsądkowi, wbrew normalności.

Mimo to zdecydował się realizować swoją wizję nowego pośrednictwa nieruchomości w Polsce. Zaczął budować firmę w bardzo trudnym czasie kryzysu.

Działa ona już 3 lata. Firma się rozrasta, ludzi przybywa. Jedni przychodzą i odchodzą nie dając sobie rady z trudnym rynkiem nieruchomości, wymagającym dużego zaangażowania, wiedzy, kreatywności, pasji i umiejętności komunikowania się z najprzeróżniejszymi ludźmi. To, co w tym zawodzie jest barierą nie do pokonania dla jednych, dla innych jest wspaniałym wyzwaniem i okazją do samorozwoju.

Biuro Nieruchomości ABREN jest obecnie firmą rozpoznawalną, szanowaną, cenioną. Wbrew wszelkim niesprzyjającym okolicznościom ekonomicznym, naciskom otoczenia, nie zamierzam zmieniać swoich marzeń, przekonań, wizji swojej firmy i sposobu jej prowadzenia, mówi właściciel biura nieruchomości ABREN i konsekwentnie realizuje swoje biznesowe plany. Firma się rozwija, grupa stałych klientów poszerza, oferta biura wzbogaca o nowe usługi związane z działalnością wydawniczą i reklamową.

Coraz więcej osób ceni partnerski sposób prowadzenia biznesu, jaki lansuje Andrzej Bączkowski, licencjonowany pośrednik nieruchomości.

Zespół ABREN

Spośród tysięcy podobnych firm wyróżnia nas wspaniały Zespół współpracowników. Stanowimy firmę wystarczająco prężną i nowoczesną, by skutecznie obsługiwać transakcje wszelkiego typu, zapewniając wszystkim klientom pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji; ale również jesteśmy firmą na tyle niedużą, by każdego klienta traktować w sposób indywidualny, by uważnie słuchać jego potrzeb i pragnień.
Dołączcie do nas.

Motto naszego Zespołu:
Jeśli nie będziemy jutro lepsi niż dzisiaj, to wtedy do czego potrzebne nam jutro?
Rabbi Nachman 1772 – 1810

Założyciele i partnerzy ABREN

Andrzej Bączkowski, Właściciel Biura ABREN Nieruchomości
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 8154.

KONTAKT
Bydgoszcz, Dworcowa 60 Tel. Plus 605 24 11 24 | Tel./fax: 52 322 29 32
Mail: biuro@abren.com.pl

_____________________________________________________________

Danuta Antas-Woźniewska,
Specjalista d/s marketingu i reklamy. Grafik kreatywny, webdesigner,  fotografik, filolog języka angielskiego.

KONTAKT
Bydgoszcz, Dworcowa 60 Tel. Plus 663 253 496
Mail: danutaants@gmail.com

_____________________________________________________________

Współpraca z ABREN

Zapraszamy do odwiedzin naszej firmowej strony internetowej www.abren.com.pl, zawierającej naszą pełną bazę ofert nieruchomości z Bydgoszczy, Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego. Świadczymy usługi pośrednictwa w zakupie, sprzedaży, wynajmie nieruchomości w całym kraju oraz na terenie EU. Współpracujemy z wieloma partnerami z branży nieruchomości, finansów, inwestycji, dekoracji wnętrz oraz wielu innych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, napisz do nas biuro@abren.com.pl

Reklamy
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: